O firmie

Usługi Budowlane - KonradBUD Krosno -


Dlaczego My?

Podczas realizacji projektów budowlanych oraz remontowo – wykończeniowych nie ma miejsca na pomyłki. Od chwili wylania fundamentów aż po przymocowanie w gotowym budynku ostatniego gniazdka, nad wszystkimi etapami czuwać musi fachowa, sprawdzona ekipa, która da klientowi gwarancję najwyższej jakości.

Bogactwem naszej firmy jest jej fachowa wiedza oraz doświadczenie, które zdobywaliśmy latami, realizując najróżniejsze projekty budowlane, remontowe i wykończeniowe. Dzięki temu oraz dzięki pracującym u nas profesjonalistom, możemy zaoferować najwyższej jakości, kompleksowe usługi budowlane obejmujące każdy etap prac i każdy rodzaj budowli. Jesteśmy również w stanie udzielać kompetentnych porad już w stadium projektowania nieruchomości, aby inwestor mógł zaoszczędzić czas oraz pieniądze, jednocześnie otrzymując jedynie najwyższą jakość realizacji i po zakończeniu prac mógł określić ich efekt jako murowany sukces.

Cieszymy z każdego zadowolonego klienta, z każdego budynku, w którym pracowaliśmy i z dumą prezentujemy nasze dotychczasowe dokonania. Działamy przede wszystkim na terenie powiatu krośnieńskiego, ale nie odmawiamy również klientom z innych części kraju, który chcą postawić na sprawdzoną, fachową i rzetelną ekipę budowlano-remontowo-wykończeniową.